پاداش معرفی

در سود بیت بورس سهیم شوید

 

با معرفی دوستانتان 0.1% از کارمزد معاملاتشان به شما تعلق می‌گیرد

 

 

قوانین

1. در حال حاضر 0.1٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در بازارهای بیت بورس به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد.
2. برای هر معامله دقیقاً 0.1٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از طرف دعوت شده به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای تتر در بیت بورس برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود.
3. هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف در بیت بورس واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.
4. ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.
5. فرد معرفی شده می‌تواند حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان ثبت‌نام با ورود به سامانه کد معرف خود را ثبت نماید. مسئولیت اطمینان از ثبت معرف برای کاربران دعوت شده صرفاً بر عهده‌ی معرف بوده و بیت بورس مسئولیتی در قبال عدم ورود کد معرف توسط فرد معرفی شده ندارد.
6. محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد.
7. محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.
8. بیت بورس این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد.
9.ممکن است هر شخص فراموش کند کد معرف را بزند یا اشتباه وارد کند , بیت بورس برای راحتی شما از راهکار زیر استفاده میکند:
هر شخص با ثبت نام در بیت بورس یک لینک رفرال دریافت میکند که در پنل کاربری در بالای صفحه سمت راست و همچنین در تب رفرال مارکتینگ در منو قابل مشاهده است به طور مثال این لینک bitboors.com/index/register/lR5F159000000 شما با در اختیار گذاشتن این لینک به دیگران به سادگی معرف آنها میشوید.
هر شخصی که بر روی این لینک کلیک کند و ثبت نام کند به صورت اتوماتیک معرفش شما میشوید و پاداش معرفی از تراکنش های وی به شما تعلق میگیرد. میتوانید این لینک را در شبکه های اجتماعی خود نیز به اشتراک بگذارید.